Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

 • leczenie alkoholizmu

  Uzależnienie od piwa – czy codzienne picie...

  16 grudzień, 2022

  Picie piwa jest w wielu kulturach popularnym zajęciem. Często jest ono postrzegane jako sposób na relaks i odpoczynek. Czy codzienne picie piwa może prowadzić do uzależnienia?

 • jak alkoholik manipuluje żona

  W jaki sposób alkoholik manipuluje żoną?

  17 listopad, 2022

  Życie z osobą uzależnioną od alkoholu jest pełne wyzwań. Ciężko jest patrzeć jak wybranek naszego życia przegrywa z własnym nałogiem, niszcząc tym samym życie swoje jak i całej rodziny.

 • Jak rozmawiać z hazardzistą

  Jak rozmawiać z hazardzistą?

  17 październik, 2022

  Wpadłszy w uzależnienie od hazardu, człowiek nie jest w stanie zaplanować następnego dnia – nie przewiduje, w co lub o co zagra za jakiś czas.

 • Uzależnienie od hazardu fazy objawy

  Uzależnienie od hazardu – fazy i objawy

  17 październik, 2022

  Uzależnienie od gier hazardowych to przypadłość, która dotyka coraz więcej ludzi. Początkowo hazardzista odczuwa cudowną radość z pierwszych wygranych. Później jednak niewinna rozrywka staje się uzależnieniem.

 • leczenie alkoholizmu

  Schizofrenia alkoholowa – objawy

  04 sierpień, 2022

  Schizofrenia i alkoholizm często występują razem. Czym jest schizofrenia alkoholowa i jakie są jej objawy? Dowiedz się, jaki wpływ na psychikę ma alkohol. Zapraszamy do lektury!

 • leczenie alkoholizmu

  Urwany film po alkoholu – zaniki i utrata...

  01 sierpień, 2022

  Tzw. urwany film to częsty efekt spożycia dużej ilości alkoholu. Dlaczego występuje utrata świadomości i zanik pamięci po alkoholu? Wyjaśniamy w tym wpisie. Zapraszamy do lektury!

 • Foto: pixabay.com

  Czy przymusowe leczenie odwykowe alkoholika...

  28 lipiec, 2022

  Alkoholizm to zagrażająca życiu choroba, polegająca na uzależnieniu od spożywania alkoholu etylowego. Niesie negatywne skutki dla osoby chorej i jej otoczenia, powodując stopniową degradację zdrowotną, emocjonalną i społeczną.

 • depresja-leczenie-warszawa

  Uzależnienia a zespół amotywacyjny

  19 lipiec, 2022

  Obojętność, apatia, brak zainteresowania sprawami, które kiedyś były ważne – to niektóre objawy zespołu amotywacyjnego. Specjaliści od lat łączą je z uzależnieniem. Czy narkotyki wpływają na chęć do życia? Przeczytasz o tym w dalszej części tekstu.

 • Objawy Alkoholizmu

  Alkoholizm kobiecy - jak pomóc alkoholiczce?

  07 lipiec, 2022

  Kiedy pojawia się nam przed oczami słowo "alkoholik", stereotypowe myślenie każe nam automatycznie widzieć człowieka zaniedbanego, niechlujnie ubranego, z długą brodą, najczęściej siedzącego przed sklepem i proszącego o "dorzucenie się do wina". Owszem, tacy zdarzają się dość często, ale nie zawsze jednak jest to takie proste. Dużą część osób pijących stanowią ludzie, którym zależy na tym, aby ukryć swój nałóg. Czy to ze względów zawodowych, czy towarzyskich.

Zamknij