Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

Robert Wołk

Robert jest psychoterapeutą pracującym w modelu psychodynamicznym. Ukończył pełne szkolenie terapeutyczne w Instytucie Karuna w Devon w Anglii.

Robert jest psychoterapeutą pracującym w modelu psychodynamicznym. Ukończył pełne szkolenie terapeutyczne w Instytucie Karuna w Devon w Anglii, który to instytut podlega Uniwersytetowi w Middlesex. Szkolenie, które ukończył to Core Process Psychotherapy, czyli terapia zorientowana na proces terapeutyczny. Jest to kierunek który łączy w sobie dokonania ważniejszych, zachodnich szkół terapeutycznych z psychologią i filozofią dalekiego wschodu, głównie psychologią Buddyjską.

Robert ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej oraz superwizyjnej. Przez ostatnie dziesięć lat pracuje głównie z klientami indywidualnymi oraz z parami.  Posiada bogate doświadczenie w pracy w organizacjach zajmujących się zdrowiem psychicznym jako terapeuta, lider zespołu i superwizor.  Pomaga osobom borykającym się z przemianami życiowymi, żałobą, depresją, lękiem, napadami paniki, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi i nałogami.

Robert zajmuje się również   budowaniem, trenowaniem i motywowaniem zespołów jako trener team buildingu i superwizor.

Prywatnie triathlonista i maratończyk oraz muzyk samouk.

Zamknij