Zadzwoń do nas: 22 825 00 45

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul. Banderii 4/179

Urszula Gołębiewska

W 2010 roku ukończyła Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, a w 2012 r. uzyskała certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Wiele lat dyżurowała w Telefonie Zaufania dla Osób z Problemem Alkoholowym.

Ma doświadczenie w interweniowaniu w sytuacjach kryzysowych i stanach silnego napięcia emocjonalnego. W ostatnich latach pracowała z osobami uzależnionymi od alkoholu (także z uzależnieniami mieszanymi) na różnych etapach terapii oraz członkami ich rodzin, głównie z żonami i matkami.

Jest absolwentką wydziału socjologii w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jej specjalizacja to terapia i rozwiązywanie konfliktów.

W trakcie specjalizacji przygotowywała się między innymi do prowadzenia mediacji, w tym małżeńskich, i badaniem małżeństw z problemem alkoholowym. W 2012 roku uzupełniła swoje wykształcenie w Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz uczestniczyła w szkoleniu zapoznającym z programem edukacyjno-korekcyjnym dla sprawców przemocy domowej (według Modelu Duluth).

Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności psychoterapeutyczne w Studium Psychoterapii Humanistycznej dla Psychoterapeutów Uzależnień organizowanym przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

W praktyce terapeutycznej zajmuje się:

  • uzależnieniami (także niechemicznymi)
  • współuzależnieniem (zaburzeniami adaptacyjnymi żon, partnerek, matek osób uzależnionych)
  • problemami przemocy w rodzinie
  • mediacjami w sytuacjach kryzysów rodzinnych
  • problemami osób z rodzin dysfunkcyjnych (DDA, DDD)
  • treningami interpersonalnymi, warsztatami

Umów się na konsultację

Zamknij