Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
20 kwiecień, 2018

Jak budować swoje szczęście bez uzależnienia? – RUSZYŁY ZAPISY NA WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE W POLANIE

Warsztaty psychologiczne skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką uzależnienia od seksu.

W Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych nie znajdziemy jednostki chorobowej o nazwie „uzależnienie od seksu”. Pomimo jej braku, wielu ludzi na całym świecie diagnozuje u siebie taki problem i szuka pomocy u specjalistów, w gabinetach psychoterapeutycznych.

Odczuwają oni dyskomfort, stratę i ból związany z sytuacją, która ma miejsce w ich życiu, w efekcie czego uczestniczą w terapiach, starając się odzyskać harmonię i zdrowie. Walczą o swoje szczęście.

Warsztat psychologiczny „Jak budować swoje szczęście bez uzależnienia?” może stać się kolejnym krokiem w tym dążeniu.
W czasie warsztatu zapoznasz się z najnowszymi doniesieniami naukowymi na temat uzależnienia od seksu i praktycznymi sposobach radzenia sobie z uciążliwymi objawami.

Seksoholizm to nowy typ uzależnienia behawioralnego, mało poznany, wymagający dużo wiedzy, cierpliwości, samozaparcia i terapii, by móc go pokonać. Celem warsztatu jest wyposażenie uczestników w narzędzia skutecznej walki z tym silnym i podstępnym przeciwnikiem.

Warsztaty psychologiczne Jak budować swoje szczęście bez uzależnienia? odbędą się w sobotę 21 kwietnia 2018 roku w godzinach 11.00-14.00 w Ośrodku Polana.

Warsztaty poprowadzą:

Anna Wenta – seksuolog, psycholog, pedagog, która przez kilka lat prowadziła terapię dla osób uzależnionych od seksu w Ośrodku Uzależnień w Warszawie.
W kręgu jej zainteresowań są seksualność człowieka na różnych etapach życia i praca terapeutyczna z klientem doświadczającym trudności w tym zakresie. Prowadzi konsultacje psychologiczne, seksuologiczne i warsztaty z zakresu profilaktyki, seksualności człowieka – dla dzieci i dorosłych.

Paulina Łukowicz – studentka psychologii ze specjalnością neuropsychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Poza uczelnią odbywa staż w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni oraz w Centrum Praw Kobiet w Gdańsku. W kręgu jej zainteresowań znajduje się seksuologia, psychotraumatologia oraz nauki neuropsychologiczne.

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem 22 825 00 45.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoś się na warsztat

Zamknij