Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
23 lipiec, 2015

„Złość” – warsztaty

Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób można radzić sobie ze złością? Chcesz poznać sposoby i techniki radzenia sobie z tymi emocjami? Weź udział w warsztatach „Złość”.

Umiejętność radzenia sobie ze złością, to umiejętność niezbędna w codziennym funkcjonowaniu każdego człowieka. Nieudane próby wypierania złości, a także nadwrażliwość na złość okazywaną przez innych, mogą stać się powodem kłopotów w nawiązywaniu bliskich i intymnych relacji.

Wiedzą o tym osoby z domów o wysokim poziomie złości, które często cechuje brak zaufania do własnego procesu myślenia, utrata nadziei, niska samoocena, bezsenność, bezradność, nierozwiązane emocje, trudności w ustalaniu własnych granic, trudności w pełnieniu funkcji rodzica i nienawiść do samego siebie. Każdy może jednak spróbować znaleźć najbardziej dla siebie odpowiedni sposób na radzenie sobie ze złością.

We wtorek, 4 sierpnia w godz. 17-20 zapraszamy na warsztaty „Złość”, które przygotowała i poprowadzi terapeutka, psycholog Kinga Jasińska.

  • Warsztaty w Ośrodku Polana mają charakter otwarty.
  • Zgłoszenia przyjmowane są WYŁĄCZNIE telefonicznie pod numerem telefonu Ośrodka Polana 22 825 00 45
  • O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Na warsztaty pt. „Złość” zapraszamy maksymalnie 12 osób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla obecnych lub byłych pacjentów Ośrodka Polana.
Dla osób, które jak dotąd nie korzystały z pomocy terapeutów Polany udział w warsztatach jest płatny – 150 PLN od osoby.

Warsztaty „Złość” to kolejne spotkanie z cyklu „Więcej niż terapia” przygotowane przez terapeutów Polany z myślą o potrzebach zgłaszanych przez pacjentów i klientów Ośrodka.

Podczas spotkań terapeutycznych, zarówno tych indywidualnych, jak i tych prowadzonych w grupach, pacjenci Polany pracują nad rozwiązaniem różnego rodzaju problemów. W trakcie terapii stają się bardziej świadomi swoich potrzeb i bardziej chętni do pracy nad sobą i swoimi emocjami. Teraz mogą bezpłatnie brać udział w warsztatach psychologicznych. Każde z comiesięcznych spotkań poświęcone jest innemu tematowi.

Zgłoś się na warsztat

Zamknij