Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-informacja
10 grudzień, 2013

Zaburzenia odżywiania – konsultacje

Szybki spadek wagi ciała, nieregularne miesiączkowanie, niszczejące włosy, paznokcie i zęby, zaparcia, bóle brzucha, niska tolerancja na zimno, ospałość, zaburzenia pracy serca, omdlenia, częste ważenie się, nieustanna potrzeba kontroli, poddawanie się drastycznym dietom lub stosowanie głodówek, wstyd przed jedzeniem w miejscach publicznych, przesadne zainteresowanie wartością kaloryczną pokarmów, odczuwanie niepokoju przed jedzeniem posiłku, stosowanie długich i wycieńczających ćwiczeń fizycznych – to tylko niektóre z objawów zaburzeń odżywiania.

Z powodu zaburzeń odżywiania najczęściej cierpią ludzie młodzi, ale zdarza się, że dotykają one również dzieci lub osoby starsze. Problem jest dość powszechny, bo jak wskazują badania tylko w grupie polskich nastolatków 33% badanych próbowało się odchudzać stosując różnego rodzaju metody, również metody, które można określić mianem drastyczne, 40%odczuwa lęk przed otyłością, 28% deklaruje, że odczuwa jadłowstręt, a prawie codziesiąty prowokuje wymioty.*

Leczenie zaburzeń odżywiania jest procesem trudnym i długotrwałym. Zainteresowanych konsultacją z ekspertem ds. zaburzeńodżywiania zapraszamy na spotkanie z terapeutką Anną Karny w Ośrodku Polana w Warszawie w poniedziałek 16 grudnia w godz. od 10 do 20. Tylko w tym dniu można skorzystać z konsultacji w promocyjnej cenie, z 40-procentowym rabatem.

Aby skorzystać z konsultacji w promocyjnej cenie należy umówić się na spotkanie z terapeutką Anną Karny telefonicznie podnumerem telefonu 22 825 00 45.

Zapisy przyjmowane są w godz. 10:00-20:00 do dnia 13 grudnia włącznie. Konsultacje w promocyjnej cenie – 90 PLN odbywać się będą wdniu 16 grudnia.

Zamknij