Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-grupa
15 kwiecień, 2012

Trwa nabór do nowej grupy dla osób uzależnionych od seksu. Grupa jest otwarta- Seksoholizm

Seksoholizm, jest uzależnieniem takim jak każde inne, można uzależnić się od narkotyków, alkoholu, leków bądź od seksu (masturbacji, erotomanii, pornografii). Nie jest, to nic wstydliwego, ale jednocześnie, taki stan wymaga konkretnego działania.

Długotrwałe tkwienie w uzależnieniu, psuje Twoje relacje w domu, pracy, może doprowadzić do rozpadu rzeczy na których naprawdę CI zależy. Jest o co walczyć, może warto żebyś pomyślał o skończeniu z tymi niechcianymi zachowaniami…

Polana Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej prowadzi terapię grupową dla osób uzależnionych od seksu. Etap początkowy terapii trwa 7 miesięcy.

Aby zakwalifikować się do grupy trzeba obligatoryjnie odbyć 3 wizyty: z terapeutą uzależnień, seksuologiem i lekarzem psychiatrą.

Zajęcia grupowe prowadzone są przez terapeutę uzależnień i seksuologa Ośrodka Polana.

Celem terapii jest nabycie wiedzy o uzależnieniu, sposobach radzenia sobie, nauczeniu się nowych pozytywnych zachowań, a co za tym idzie stworzeniu nowej tożsamości wolnej od nałogu.

Osoby zainteresowane proszone są o bezpośredni kontakt z Ośrodkiem Polana od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-20.00. Więcej w dziale kontakt.

Zamknij