Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
15 kwiecień, 2013

Teraz Ja – warsztat psychoedukacyjny

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Polana zaprasza do udziału w jednodniowym warsztacie pt. "Teraz Ja". Weź udział w spotkaniu i ćwiczeniach, dzięki którym lepiej poznasz i zrozumiesz samego siebie. Naucz się efektywniej radzić sobie w trudnych sytuacjach.

W sobotę 20 kwietnia Ośrodek Polana zaprasza do udziału w warsztacie „Teraz Ja”. Spotkanie zostało przygotowane z myślą o osobach, które pragną odzyskać radość i poczucie swobody w kontaktach z innymi ludźmi.

Program opracowany został w taki sposób, aby jego uczestnicy mieli szansę rozwinąć swoje umiejętności rozpoznawania i wyrażania emocji, zarówno tych przyjemnych, jak i tych nieprzyjemnych, a także nauczyć się efektywnego radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresujących.

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, dyskusjom w grupie i mikroedukacyjnemu podejściu będą mieli szansę poznać swoje mocne i słabe strony i lepiej zrozumieć siebie, a dzięki temu również nauczyć się lepiej myśleć o sobie. Część warsztatu zostanie również poświęcona na naukę autorelaksacji.

Warsztat „Teraz Ja” w Polanie

  • Termin: sobota, 20 kwietnia 2013 r.
  • Godziny: 10-18 (w tym godzinna przerwa obiadowa)
  • Prowadząca: psycholog Beata Kosior
  • Termin zapisów: do 18 kwietnia 2013 r. włącznie
  • Liczba uczestników: maksymalnie 12 osób
  • Zapisy: przez sekretariat ośrodka, decyduje kolejność zgłoszeń
  • Kwalifikacja do grupy: 30-minutowa bezpłatna konsultacja z psychologiem
  • Koszt uczestnictwa w warsztacie: 320 zł

Warsztat „Teraz Ja” przygotowała i poprowadzi terapeutka Polany, psycholog z wieloletnim doświadczeniem – Beata Kosior. Terapeutka specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej dla osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię problemów osobistych, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych i depresyjnych. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Nabór uczestników chcących wziąć udział w warsztacie trwa do 18 kwietnia 2013 roku. Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Pomocy Psychologicznej Polana w Warszawie w sobotę, 20 kwietnia 2013 roku w godz. 10-18. (W trakcie spotkania przewidziana jest przerwa obiadowa.) Liczba miejsc jest ograniczona (12 osób), a o uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń. W warsztacie wziąć udział mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.

Uczestnictwo w warsztacie jest płatne – 320 zł. Zapisy i rezerwacje miejsc przyjmowane są telefonicznie przez sekretariat Ośrodka Polana pod nr telefonu
22 825 00 45 w godz. 10-20 od poniedziałku do piątku. O kwalifikacji do grupy warsztatowej decyduje bezpłatna 30-minutowa konsultacja z psychologiem. Konsultacje odbywać się będą do 18 kwietnia włącznie. Zapraszamy!

Zgłoś się

Zamknij