Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
15 kwiecień, 2012

„Spokojnie to tylko panika” – bezpłatne spotkanie dla osób które z powodu lęku straciły kontrolę nad własnym życiem i chcą ją odzyskać

"Spokojnie, to tylko panika" – to spotkanie, które poprowadzi Elżbieta Kalinowska, doświadczony psycholog kliniczny, autorka wielu skutecznych programów terapeutycznych oraz książki "Jak ruszyć z miejsca".

Do udziału w spotkaniu terapeutka zaprasza osoby, które z powodu lęku straciły kontrolę nad własnym życiem i chcą ją odzyskać.

  • Jeśli zdarzają Ci się nagłe, niezrozumiałe ataki lęku w zupełnie zwyczajnych miejscach?
  • Jeśli bez powodu zdarza Ci się odczuwać przyspieszone bicie serca czy duszności?
  • Jeśli czujesz nieuzasadnione drętwienie ust, rąk, nóg albo masz poczucie, że zaraz stracisz przytomność i wiele innych objawów, które przywodzą na myśl atak śmiertelnej choroby?

to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Przyjdź, aby poznać osobę, którą ataki paniki i lęku uwięziły we własnym domu na ponad 8 lat.

Dowiedz się, czym jest lęk paniczny, co go wywołuje i jak możesz sobie z nim poradzić.
Sprawdź, co zrobić, by zacząć normalnie żyć.

Weź udział w dwugodzinnym spotkaniu 15 maja 2012r w Polanie w godz. 17-19.

Bezpłatne warsztaty i konsultacje 15 maja 2012 roku w Polanie przygotowane zostały z myślą o tych, którzy przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu terapii, chcieliby poznać Ośrodek i jego specjalistów.

Do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i konsultacjach w Twoim „pierwszym” dniu w Polanie uprawniają specjalne kupony, które można zarezerwować telefonicznie pod numerem (022) 825 00 45, a następnie odebrać w Ośrodku w dniach od 9 do 11 maja 2012r w godz. 10-20. Liczba miejsc jest ograniczona, o wzięciu udziału w spotkaniach decyduje kolejność zgłoszeń.

Bezpłatne spotkania z cyklu Twój „pierwszy” dzień w Polanie będą odbywać się cyklicznie raz na 3 miesiące. Tematyka spotkań dopasowana będzie do potrzeb i oczekiwań osób potrzebujących wsparcia i pomocy, pragnących poznać ośrodek i jego terapeutów przed podjęciem terapii. Informacji o kolejnych spotkaniach szukać można na www.osrodekpolana.pl.

Zamknij