Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-informacja
15 kwiecień, 2012

Poradnia prawna w Polanie

Polana uruchamia poradnię prawną. Klienci ośrodka mogą teraz skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnika i adwokata w kwestiach związanych z problematyką uzależnień lub przemocy w rodzinie.

„Drodzy Klienci, cieszymy się, że od lat darzycie nas zaufaniem, zgłaszając się do Polany z różnego rodzaju problemami. Nasi terapeuci pomagają Wam radzić sobie z uzależnieniami, z depresją, z nerwicą, z traumą czy ze stresem. W czasie rozmów odkrywają jednak nie tylko problemy natury psychologicznej. Tym nie są w stanie zaradzić, a mają świadomość, że profesjonalna pomoc, mogłaby dla wielu z Was być skutecznym środkiem wzmacniającym efekty terapii.

To właśnie dlatego, w związku z sygnalizowanymi przez Was potrzebami i w odpowiedzi na Wasze oczekiwania, zdecydowaliśmy się dołączyć do naszej oferty konsultacje prawnicze.” – mówi Agnieszka Tylska, właścicielka Ośrodka Polana.

Prowadzone w Poradni Prawnej Polany wsparcie w formie poradnictwa specjalistycznego może zostać udzielone w sprawach dotyczących m.in.:

przemocy w rodzinie i leczenia osób uzależnionych – w szczególności wszelkich objawów patologii i wykluczeń społecznych, w tym: bezradności w sprawach opiekuńczo – wychowawczych, zagrożenia trwałości rodziny, potrzeby ochrony macierzyństwa, trudności w przystosowaniu do życia po opuszczeniu zakładu karnego itp.

Poradnie prawną Polany prowadzą prawnik Marta Piasecka i adwokat Urszula Barańska.

Ekspertki Poradni Prawnej udzielą pomocy w przygotowaniu pism procesowych do sądu oraz konsultacji z zakresu:

  • prawa rodzinnego
  • prawa pracy
  • prawa mieszkaniowego
  • prawa cywilnego i karnego

Dyżur prawny w Polanie prowadzony jest w każdy czwartek w godz. 17 – 19.

Porady udziale są odpłatnie – koszt 200 PLN za konsultację.

Aby skorzystać z porady należy zapisać się przez sekretariat Ośrodka pod numerem telefonu (022) 825 00 45.

Zamknij