Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-informacja
31 lipiec, 2009

Pomoc psychologiczna dla par w Ośrodku Polana

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej oferuje konsultacje dla par 30% taniej.

W lutym 2007 roku Polana – Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej oferuje konsultacje dla par 30% taniej.

Lutowa promocja Ośrodka Polana skierowana jest do osób, które zmagają się z różnego rodzaju problemami natury psychologicznej w małżeństwie albo w związku partnerskim. Wszystkim parom, które zgłoszą się po pomoc do ośrodka w tym miesiącu, specjaliści Polany będą udzielać konsultacji 30% taniej. Oferta ośrodka skierowana jest do osób pełnoletnich.

Specjaliści Ośrodka Polana – psychologowie, terapeuci, psychiatrzy z wieloletnią praktyką zawodową i doświadczeniem – pomagają parom z problemami w wychodzeniu z aktualnych trudności i w lepszym radzeniu sobie z różnego rodzaju skomplikowanymi sytuacjami życiowymi w przyszłości.

„Najtrudniej jest zawsze zrobić pierwszy krok. Sama wiem to najlepiej. Naszą promocyjną ofertą pragniemy zachęcić pary małżeńskie i związki partnerskie przeżywające kryzys, aby spróbowały i przekonały się, że specjaliści Polany potrafią i mogą im pomóc. Wszystkim, którzy się do nas zgłoszą zapewniamy pomoc specjalistów w życzliwej atmosferze szacunku i zrozumienia.” – mówi Agnieszka Tylska, właściciel ośrodka.

Polana – Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20. Na konsultację można umówić się telefonicznie o każdej porze, także w weekend.

Zamknij