Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

Ośrodek Polana wraz z Mackar dla młodych mam
31 lipiec, 2009

Ośrodek Polana wraz z Mackar dla młodych mam

Polana – Prywatny Ośrodek Pomocy Psychologicznej wraz z firmą Mackar – producentem wysokiej jakości, bezpiecznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt z serii Skarb Matki nawiązały współpracę

Polana – Prywatny Ośrodek Pomocy Psychologicznej wraz z firmą Mackar – producentem wysokiej jakości, bezpiecznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt z serii Skarb Matki nawiązały współpracę, w ramach której pragną pomagać młodym mamom, cierpiącym z powodu wszelkiego rodzaju problemów natury psychologicznej, związanych z porodem i macierzyństwem, a także edukować je w zakresie pielęgnacji nowonarodzonych dzieci.

Pojawienie się na świecie „małego skarbu”, jakim jest nowonarodzony maluch, nie zawsze niesie ze sobą tylko radość i szczęście. Po porodzie wszystko się zmienia, a świeżo upieczona mama musi szybko odnaleźć się w tej zupełnie nowej sytuacji, wymagającej od niej masy odpowiedzialności i sił. Na te zmiany młode matki reagują bardzo różnie. Niektóre potrafią równie efektywnie zajmować się domem i resztą rodziny, co przed pojawieniem się na świecie nowego jej członka. Są jednak i takie, w życiu których wraz z dzieckiem pojawia się frustracja, lęk, smutek, przygnębienie, poczucie, że nie jest się dobrą matką i żoną, skoro nie udaje się spełniać wszystkich oczekiwań dziecka i reszty rodziny.

Problem depresji poporodowej, choć nie mówi się o nim zbyt często, dotyka wiele młodych matek. Właśnie do nich skierowana jest propozycja Polany. Każda mama, która zgłosi się po pomoc psychologiczną do Ośrodka Polana do końca grudnia bieżącego roku, za pierwszą konsultację z terapeutą zapłaci tylko 50% standardowej opłaty i otrzyma zestaw kosmetyków z serii Skarb Matki w prezencie.

Ośrodek Polana specjalizuje się w doradztwie życiowym i świadczy usługi w ramach szeroko pojętej pomocy psychologicznej, nie tylko dla kobiet dotkniętych problemem depresji poporodowej. „Nasi specjaliści pomagają również osobom cierpiącym z powodu różnego rodzaju zaburzeń odżywiania, depresji, nerwic, fobii, stresu, problemów wychowawczych z dziećmi, problemów małżeńskich, bądź w związku partnerskim a także w walce z uzależnieniami nie tylko od alkoholu i narkotyków, ale również od leków, hazardu czy Internetu.” – mówi Agnieszka Tylska, właściciel ośrodka Polana.

Zamknij