Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
11 kwiecień, 2015

Nawroty w uzależnieniach – warsztat

„Więcej niż terapia” to cykl warsztatów psychologicznych przygotowanych przez terapeutów Ośrodka Polana z myślą o potrzebach zgłaszanych przez pacjentów i klientów ośrodka. Najbliższe warsztaty, zatytułowane "Nawroty w uzależnieniach" przygotowała i poprowadzi terapeutka uzależnień – Urszula Gołębiewska. Warsztaty odbędą się w Ośrodku Polana w środę, 22 kwietnia 2015 roku, w godz.: 17-20.

Osoby zmagające się z uzależnieniami, doskonale wiedzą, że najtrudniejsze nie jest wcale zatrzymanie uzależnienia i podjęcie abstynencji – choć bez wątpienia wymaga to dużego wysiłku i motywacji – lecz uniknięcie powrotu do nałogu po pewnym okresie funkcjonowania według nowych zasad.

Podczas warsztatów „Nawroty w uzależnieniach” rozmawiać będziemy o:

  • czynnikach wyzwalających nawrót choroby;
  • o sygnałach, wskazujących, że ten proces się rozwija;
  • o tym, jak radzić sobie w sytuacji nawrotu.

Warsztaty mają charakter otwarty. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu Ośrodka Polana – 022 825 00 45. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Na warsztaty pt. „Nawroty w uzależnieniu” zapraszamy maksymalnie 12 osób. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla obecnych lub byłych pacjentów Ośrodka Polana. Dla osób, które jak dotąd nie korzystały z pomocy terapeutów Polany, udział w warsztatach jest płatny – 140 PLN od osoby.

„Idea warsztatów jest prosta. W Polanie pomagamy od wielu lat. Przez ten czas z terapeutami Ośrodka spotkały się setki, jeśli nie tysiące pacjentów. Wielu spośród tych, którzy zakończyli już sesje terapeutyczne, wciąż utrzymuje kontakt z Ośrodkiem lub jego terapeutami. Te kontakty, a także pozytywne opinie i uśmiechy pacjentów, zachęciły nas do przygotowania czegoś specjalnie dla nich. Do stworzenia okazji do ponownego spotkania połączonej z możliwością nauczenia się czegoś nowego o sobie samym. Serdecznie zapraszam.” – Agnieszka Tylska, właściciel Ośrodka Polana.

Kolejne warsztaty poświęcone będą między innymi komunikacji w związku (w maju) oraz asertywności (w czerwcu). Szczegółowe informacje już wkrótce na osrodekpolana.pl

Zgłoś się na warsztat

Zamknij