Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
27 kwiecień, 2015

„Komunikacja w związku” – warsztaty dla par już 26 maja

„Umiejętności funkcjonowania w parze uczymy się w największym stopniu od naszych rodziców. Jako dzieci, często w sposób nieświadomy, podpatrywaliśmy i naśladowaliśmy to, w jaki sposób kontaktowali się oni ze sobą - jak rozmawiali, rozwiązywali konflikty, okazywali sobie czułość czy złość.

W ten sposób nabyte wzorce przenosimy do naszych dorosłych relacji partnerskich. Zdarza się jednak, że „mapa”, którą się posługujemy w sferze relacji, nie zawsze pasuje do terenu, na którym się znajdujemy.

Świat się zmienia, my jesteśmy inni niż nasi rodzice, wiążemy się z osobami, których wzorce różnią się od naszych. Okazuje się wtedy, że, podobnie jak w innych dziedzinach życia (np. zawodowej), korzystne jest zweryfikowanie naszych nawyków i „douczenie się” nowych umiejętności, które pozwolą nam na wzbogacenie i rozwój relacji z najbliższą osobą.”– przekonuje terapeuta Polany Maciej Żurek.

„Komunikacja w związku” to temat najbliższych warsztatów psychologicznych organizowanych w ramach cyklu „Więcej niż terapia” i przygotowywanych przez terapeutów Ośrodka Polana z myślą o potrzebach zgłaszanych przez pacjentów i klientów ośrodka.

Do udziału w warsztatach „Komunikacja w związku” zapraszamy pary. Spotkanie odbędzie się we wtorek 26 maja 2015 roku w godz. 17:00-20:00. Poprowadzi je psychoterapeuta ośrodka Maciej Żurek.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla obecnych i byłych pacjentów Ośrodka Polana. Koszt uczestnictwa dla osób, które jak dotąd nie korzystały z oferty ośrodka wynosi 140 zł/1 os. Warsztaty mają charakter otwarty. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Do udziału w najbliższym spotkaniu zapraszamy maksymalnie 6 par.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są wyłącznie drogą telefoniczną pod numerem telefonu 22 825 00 45.

Zgłoś się na warsztat

Zamknij