Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
15 wrzesień, 2014

Jestem wściekły jak diabli i nie zamierzam dłużej tego znosić – warsztat

„Więcej niż terapia” to cykl warsztatów psychologicznych przygotowanych przez terapeutów Ośrodka Polana z myślą o potrzebach zgłaszanych przez pacjentów i klientów ośrodka. Podczas spotkań terapeutycznych, zarówno tych indywidualnych, jak i tych prowadzonych w grupach, pacjenci Polany pracują nad rozwiązaniem różnego rodzaju problemów.

W trakcie terapii stają się bardziej świadomi swoich potrzeb i bardziej chętni do pracy nad sobą i swoimi emocjami. Teraz mogą bezpłatnie wziąć udział w warsztatach psychologicznych „Więcej niż terapia”. To cykliczne spotkania otwarte dla pacjentów ośrodka. Każde z comiesięcznych spotkań poświęcone jest innemu tematowi. Kolejnewarsztaty, zatytułowane „Jestem wściekły jak diabli i nie zamierzam dłużej tego znosić.” odbędą się w piątek 3 października w godz. od 18 do 20. Warsztat przygotowała i poprowadzi psychoterapeutka Daria Jarema-Celmer.

„Gniewanie się może być zdrowe i wyzwalające, ale wpadanie w szał z byle okazji jest katastrofą. Odczuwanie gniewu pomaga go wyciszyć i rozładować, zaprzeczanie miewa dramatyczne następstwa. Tłumione uczucia wracają, przekształcają się w gwałtowne wybuchy, lub skutkują smutkiem, depresją, wycofaniem się z życia.

W przeszłości złość i gniew postrzegane były jako zjawisko negatywne, które należy stłumić, obecnie uważane są za naturalne, ludzkie odczucia, pod warunkiem, że wyrażamy je w odpowiedni, nikogo nie raniący sposób. Konstruktywne wykorzystanie złości przyczynia się do dobrego samopoczucia i zachowania zdrowia psychicznego. – przekonuje Daria Jarema-Celmer

„Idea warsztatów jest prosta. W Polanie pomagamy od wielu lat. Przez ten czas z terapeutami Ośrodka spotkały się setki, jeśli nie tysiące pacjentów. Wielu spośród tych, którzy zakończyli już sesje terapeutyczne, wciąż utrzymuje kontakt z Ośrodkiem lub jego terapeutami. Te kontakty a także pozytywne opinie i uśmiechy pacjentów zachęciły nas do przygotowania czegoś specjalnie dla nich. Do stworzenia spotkań, które będą nie tylko okazją do ponownego spotkania, ale jednocześnie okazją do nauczenie się czegoś nowego o sobie samym. Serdecznie zapraszam.” – Agnieszka Tylska, właściciel Ośrodka Polana.

Warsztaty mają charakter otwarty. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Na warsztaty pt. „Jestem wściekły jak diabli i nie zamierzam dłużej tego znosić.”zapraszamy maksymalnie 12 osób. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla obecnych lub byłych pacjentów Ośrodka Polana. Dla osób, które jak dotąd nie korzystały z pomocy terapeutów Polany udział w warsztatach jest płatny – 140 PLN od osoby.

Kolejne warsztaty poświęcone będą między innymi technikom relaksacyjnym, komunikacji, żalowi czy funkcjonowaniu w rodzinie, w której występuje uzależnienie. Informacje o tematyce i terminach kolejnych spotkań warsztatowych pojawiać się będą regularnie na www.osrodekpolana.pl

Zgłoś się

Zamknij