Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
15 listopad, 2014

Jak radzić sobie ze stresem? – warsztat

„Więcej niż terapia” to cykl warsztatów psychologicznych przygotowanych przez terapeutów Ośrodka Polana z myślą o potrzebach zgłaszanych przez pacjentów i klientów ośrodka. Podczas spotkań terapeutycznych, zarówno tych indywidualnych, jak i tych prowadzonych w grupach, pacjenci Polany pracują nad rozwiązaniem różnego rodzaju problemów.

W trakcie terapii stają się bardziej świadomi swoich potrzeb i bardziej chętni do pracy nad sobą i swoimi emocjami. Teraz mogą bezpłatnie wziąć udział w warsztatach psychologicznych „Więcej niż terapia”. To cykliczne spotkania otwarte dla pacjentów ośrodka. Każde z comiesięcznych spotkań poświęcone jest innemu tematowi. Kolejne warsztaty, zatytułowane „Jak radzić sobie ze stresem?” odbędą się w czwartek 20 listopada w godz. od 17 do 20. Warsztat przygotowała i poprowadzi psycholog, psychoterapeutka Beata Kosior.

„Obserwuję osoby, które przychodzą do mojego gabinetu. Mają często zgarbione ramiona, skuloną, zaciśniętą klatkę piersiową i trzymają zaciśnięte ręce, a także zaciśnięte zęby lub szczękę. Gdy to widzę, to mam ogromną ochotę zrobić coś, aby ta osoba się rozluźniła. Wewnątrz siebie odczuwam to napięcie, bo ono emanuje dosłownie na zewnątrz i krąży wokół. Sama terapia dotycząca myśli, emocji, może nie wystarczyć. Tu trzeba popracować z ciałem tak, aby je w końcu poczuć i nauczyć się rozluźniać.”– przekonuje Beata Kosior.

„Idea warsztatów jest prosta. W Polanie pomagamy od wielu lat. Przez ten czas z terapeutami Ośrodka spotkały się setki, jeśli nie tysiące pacjentów. Wielu spośród tych, którzy zakończyli już sesje terapeutyczne, wciąż utrzymuje kontakt z Ośrodkiem lub jego terapeutami. Te kontakty a także pozytywne opinie i uśmiechy pacjentów zachęciły nas do przygotowania czegoś specjalnie dla nich. Do stworzenia spotkań, które będą nie tylko okazją do ponownego spotkania, ale jednocześnie okazją do nauczenie się czegoś nowego o sobie samym. Serdecznie zapraszam.” – Agnieszka Tylska, właściciel Ośrodka Polana.

Warsztaty mają charakter otwarty. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie telefonicznie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Na warsztaty pt. „Jak radzić sobie ze stresem?” zapraszamy maksymalnie 12 osób. Udział w warsztatach jest bezpłatny dla obecnych lub byłych pacjentów Ośrodka Polana. Dla osób, które jak dotąd nie korzystały z pomocy terapeutów Polany udział w warsztatach jest płatny – 140 PLN od osoby.

Chcesz się przekonać, czy warsztat jest dla Ciebie? Przeczytaj artykuł Beaty Kosior – prowadzącej warsztaty – na naszym blogu.

Kolejne warsztaty poświęcone będą między innymi komunikacji, żalowi czy funkcjonowaniu w rodzinie, w której występuje uzależnienie. Informacje o tematyce i terminach kolejnych spotkań warsztatowych pojawiać się będą regularnie na www.osrodekpolana.pl.

Zamknij