Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
15 kwiecień, 2012

„Gdy Twoje dziecko ma problemy z nauką” – bezpłatny warsztat dla rodziców.

"Gdy Twoje dziecko ma problemy z nauką" to tytuł warsztatu, który poprowadzi Agnieszka Stein, doświadczony psycholog dziecięcy, założycielka strony www.dzikiedzieci.pl i autorka książki "Dziecko z bliska", która zawiera wiele naukowych rewelacji i zadaje kłam popularnym mitom wychowawczym propagowanym przez medialne pseudoautorytety. Książka ukaże się już 14 kwietnia 2012 roku.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od 6 do 16 (ucznia szkoły podstawowej lub gimnazjum) i masz poczucie, że Twoje dziecko:

  • nie lubi szkoły;
  • nie lubi się uczyć;
  • osiąga w nauce wyniki znacznie poniżej swoich możliwości;
  • ma trudności z opanowaniem szkolnego materiału;

ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.

Dowiedz się jak pomóc swojemu dziecku polubić szkołę i naukę, a także jak osiągać w nauce sukcesy. Dowiedz się czego szkoły oczekują od rodziców w kwestii radzenia sobie z trudnościami dzieci. Poznaj ideę rodzicielstwa bliskości i dowiedz się jak ją stosować. Zdobądź praktyczne umiejętności, które pomogą Ci, pomóc swojemu dziecku radzić sobie ze szkolnymi kłopotami i w innych trudnych sytuacjach wychowawczych.

Weź udział w bezpłatnym warsztacie 15 maja w godz. 17-20 w Polanie.

Bezpłatne warsztaty i konsultacje 15 maja 2012 roku w Polanie przygotowane zostały z myślą o tych, którzy przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu terapii, chcieliby poznać Ośrodek i jego specjalistów.

Zamknij