Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
31 lipiec, 2009

Bezpłatne zajęcia edukacyjne dla rodziców

Ośrodka Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej zapraszają rodziców dzieci uzależnionych od środków psychoaktywnych na bezpłatne zajęcia edukacyjne.

W lutym bieżącego roku specjaliści Polany – Ośrodka Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej zapraszają rodziców dzieci uzależnionych od środków psychoaktywnych na bezpłatne zajęcia edukacyjne.

Do wzięcia udziału w zajęciach Polana zaprasza rodziców, których dzieci zmagają się z uzależnieniami od wszelkiego rodzaju substancji, zwanych psychoaktywnymi. Celem spotkań prowadzonych przez profesjonalnych terapeutów jest dostarczenie uczestnikom zajęć niezbędnej wiedzy na temat uzależnień a także informacji dotyczących funkcjonowania rodziny, w której występuje problem uzależnienia dziecka od narkotyków bądź alkoholu lub eksperymentowanie z psychoaktywnymi środkami niebezpiecznymi dla zdrowia i życia młodego człowieka.

„Pragniemy udzielić fachowej porady rodzicom, którzy nie są obojętni na problemy swoich dzieci uzależnionych od różnego rodzaju szkodliwych substancji, ale nie widzą, co w takiej sytuacji zrobić i jak pomóc ukochanemu dziecku w wyjściu z nałogu. Chcemy pokazać im, że problemy, z którymi zmagają się na co dzień, są do rozwiązania, trzeba jednak wiedzieć jak. A taką wiedzę posiadają wyłącznie specjaliści, których przez cały miesiąc oddajemy do dyspozycji zainteresowanych rodziców.” – mówi Agnieszka Tylska, właściciel Ośrodka Polana.

Aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych należy skontaktować się bezpośrednio (osobiście bądź telefonicznie) z Ośrodkiem Polana. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lutego 2007 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20.

Zamknij