Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-informacja
15 kwiecień, 2012

Bezpłatne konsultacje w Polanie Błędne koło – jak z niego wyjść?

3 sierpnia 2012 roku w godzinach do 14 do 19 Ośrodek Polana zaprasza na bezpłatne konsultacje z psychologiem Piotrem Bogaczem. Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do osób, które mają poczucie tkwienia w trudnej życiowej sytuacji, dotyczącej sfery zawodowej, rodzinnej, partnerskiej lub kontaktów towarzyskich i mimo starań nie potrafią "wyjść na prostą".

Masz poczucie, że od dłuższego czasu, czekasz na życiową zmianę, ale ona wciąż nie nadchodzi? Żyjesz w otoczeniu ludzi, którzy traktują Cię w sposób, na który nie jesteś w stanie się godzić, ale nie potrafisz tego zmienić? Nie umiesz zrealizować postawionych sobie celów? Kolejny raz robisz coś, czego obiecywałeś sobie nie robić nigdy więcej?

Masz poczucie, że Twoje życie utknęło w jakimś martwym punkcie i potrzebujesz impulsu, aby ruszyć do przodu, a nie wracać wciąż do punktu wyjścia. Zgłoś się na bezpłatne konsultacje z psychologiem Piotrem Bogaczem w Ośrodku Polana.

Piotr Bogacz, psycholog Polany, zaprasza na bezpłatne 50-minutowe konsultacje w piątek, 3 sierpnia, w godzinach od 14 do 19. Piotr Bogacz pracuje jako psycholog i terapeuta uzależnień w Ośrodku Polana i na Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

W praktyce terapeutycznej zajmuje się diagnostyką i poradnictwem w zakresie zaburzeń lękowych i depresyjnych, uzależnień i współuzależnienia oraz problematyką z kręgu DDA. Udziela wsparcia i pomocy w poszukiwaniu konstruktywnych rozwiązań osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz spotkania z profesjonalistą, psychologiem, który postara się zrozumieć problem, z jakim się borykasz, pomoże Ci poszukać źródła problemu i ustalić, co sprawia, że nie możesz dokonać trwałej zmiany – przyjdź na konsultację.

Ekspert Ośrodka Polana podpowie, które z dotychczas stosowanych przez Ciebie rozwiązań, mogą dorowadzić do poradzenia sobie z problemem, a które sprawiają, że „kręcisz się w kółko”, co można zrobić, aby zmiana, której oczekujesz, stała się możliwa. Jeśli okaże się, że Twój problem wymaga dodatkowej pomocy, np. wsparcia farmakologicznego, skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty.

Aby skorzystać z możliwości bezpłatnej konsultacji z Piotrem Bogaczem w piątek 3 sierpnia 2012 roku w godzinach od 14 do 19 należy dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem 22 825 00 45. Liczba konsultacji jest ograniczona, o wzięciu udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Konsultacje odbywają się na terenie Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej Polana w Warszawie przy ul. Banderii 4 lok. 179 (kl. VII, I p.).

Zamknij