Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-informacja
10 maj, 2007

Bezpłatne konsultacje dla uzależnionych w Ośrodku Polana

Polana – Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej oferuje bezpłatnie pierwszą konsultację dla osób uzależnionych bądź członków ich rodzin

Oferta dotyczy wszystkich, którzy zgłoszą się do ośrodka, osobiście bądź telefonicznie w ciągu najbliższych dwóch miesięcy (do czerwca 2007 roku).

Polana istnieje od lipca 2005 roku. Ośrodek powstał z inicjatywy dwóch osób: Krzysztofa i Agnieszki Tylskich, którzy bazując na swoich doświadczeniach z uzależnieniami postanowili zacząć pomagać innym zmagającym się z podobnymi problemami.

Początkowo ośrodek skupiał się przede wszystkim na pomocy osobom uzależnionym od alkoholu i narkotyków oraz ich rodzinom. Dzisiaj oferta Polany jest znacznie szersza. Specjaliści ośrodka terapii pomagają w walce z uzależnieniami nie tylko od alkoholu i narkotyków, ale również od leków, hazardu, Internetu, a także osobom współuzależnionym i cierpiącym z powodu różnego rodzaju zaburzeń odżywiania, depresji, nerwic, fobii, stresu, problemów wychowawczych z dziećmi, problemów małżeńskich, bądź w związku partnerskim, związanych ze zdradą partnera, problemów po rozstaniu z bliską osobą bądź po utracie (śmierci) bliskiej osoby i innych. Polana oferuje pomoc w ramach szeroko rozumianego doradztwa życiowego. Oferta ośrodka skierowana jest do osób pełnoletnich.

„Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, szczególnie dla osób zmagających się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej i uzależnieniami. Sama przez to przechodziłam i wiem, jak trudno jest przyznać się przed samym sobą, że sobie nie radzimy, a co dopiero powiedzieć to obcej osobie. Naszą ofertą pragniemy zachęcić osoby uzależnione, aby spróbowały i przekonały się osobiście, że Polana może im pomóc. Że Polana może być miejscem, gdzie odnajdą siebie.” – mówi Agnieszka Tylska, właścicielka ośrodka.

Polana – Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 20. Na konsultację można umówić się telefonicznie o każdej porze, także w weekend.

Zamknij