Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-warsztaty
08 czerwiec, 2015

„Asertywność” – zapraszamy do udziału w warsztatach.

Chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne w sytuacjach rodzinnych i zawodowych? Chcesz nauczyć się lepiej rozpoznawać i komunikować swoje opinie i potrzeby? Weź udział w warsztatach „Asertywność”.

Zachowania asertywne polegają na uznawaniu i posiadaniu świadomości, że w rozmowie, w partnerstwie, we współpracy jest się tam samo ważnym jak pozostali ich uczestnicy. Bycie asertywnym to uznawanie interesów własnych na równi z interesami innych osób. Asertywność to nie wrodzona, lecz nabyta umiejętność. A wiedza na temat asertywności i treningi pomagają w rozwiązywaniu wielu życiowych trudności.

23 czerwca w godz. 17-20 zapraszamy na warsztaty „Asertywność”, które przygotowała i poprowadzi terapeutka, psycholog Kinga Jasińska.

  • Warsztaty w Ośrodku Polana mają charakter otwarty.
  • Zgłoszenia przyjmowane są WYŁĄCZNIE telefonicznie pod numerem telefonu Ośrodka Polana 22 825 00 45
  • O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Na warsztaty pt. „Asertywność” zapraszamy maksymalnie 12 osób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla obecnych lub byłych pacjentów Ośrodka Polana.
Dla osób, które jak dotąd nie korzystały z pomocy terapeutów Polany udział w warsztatach jest płatny – 140 PLN od osoby.

Warsztaty „Asertywność” to kolejne spotkanie z cyklu „Więcej niż terapia” przygotowane przez terapeutów Polany z myślą o potrzebach zgłaszanych przez pacjentów i klientów Ośrodka. Podczas spotkań terapeutycznych, zarówno tych indywidualnych, jak i tych prowadzonych w grupach, pacjenci Polany pracują nad rozwiązaniem różnego rodzaju problemów.

W trakcie terapii stają się bardziej świadomi swoich potrzeb i bardziej chętni do pracy nad sobą i swoimi emocjami. Teraz mogą bezpłatnie brać udział w warsztatach psychologicznych. Każde z comiesięcznych spotkań poświęcone jest innemu tematowi.

Zgłoś się na warsztat

Zamknij