Zadzwoń do nas: +48 602 624 447

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul.Andersena 2/210

aktualnosci-grupa
15 kwiecień, 2012

Aktualnie trwa nabór do grupy psychoterapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania.

Jest przeznaczona dla wszystkich, którzy obserwują że jedzenie zaczęło być problemem w ich życiu. Mogą się one przejawiać w nadmiernym objadaniu, gdy jedzenie zaczyna pełnić funkcję regulacji napięcia, pomaga się uspokoić czy odwrócić uwagę od niezałatwionych problemów i konfliktów.

Czasem objadanie zaczyna przejmować kontrolę nad naszym życiem – część osób zaczyna sięgać po rozmaite formy pozbywania się nadmiaru kalorii, np. poprzez prowokowanie wymiotów.

Niektórzy z nas borykają się z problemem oceniania siebie wyłącznie poprzez pryzmat wyglądu zewnętrznego i wagi – jedzenie staje się centralną częścią życia a waga kluczem do samooceny.

Grupa terapeutyczna jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą zmiany w swoim życiu i chcą uniezależnić swoje decyzje, wybory, samopoczucie od jedzenia.

Celem grupy jest wzrost świadomości siebie u uczestników, rozpoznanie faktycznej funkcji jaką pełnią zaburzenia odżywiania, trening konstruktywnego radzenia sobie z napięciem, rozwój nowych nawyków żywieniowych i prozdrowotnego stylu życia, rozwój umiejętności komunikacji, rozpoznawania własnych stanów emocjonalnych, pragnień i gotowości do ich wyrażania.

Szczegółowe cele pozwolą osiągnąć najważniejsze – jedzenie przestanie rządzić życiem.

Zajęcia grupowe prowadzone są przez psychologa, certyfikowanego psychoterapeutę – Honoratę Skrętowską

Aktualnie trwa nabór. Ilość miejsc ograniczona (12 osób).

Grupa odbywać się będzie 1 raz w tygodniu we wtorki godz. 10.00 – 13.00 Składa się z 24 spotkań po 3 godziny cena 2.900 zł (1 godzina terapii grupowej 40zł). Istnieje możliwość płatności w ratach.

Zapisy:

Aby wziąć udział w terapii należy zgłosić się do Ośrodka POLANA w Warszawie osobiście bądź telefonicznie w celu odbycia konsultacji kwalifikujących do grupy.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem POLANA pod numerem (022) 825 00 45 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00.

Zamknij