Zadzwoń do nas: 22 825 00 45

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00

Warszawa, ul. Banderii 4/179

Monika Zderkiewicz

Psycholog, interwent kryzysowy, trener, life&biznes coach.W pracy łączy elementy psychologii ze zdobytym doświadczeniem biznesowym.

Psycholog, interwent kryzysowy, trener, life&biznes coach. Przez ponad 15 lat pracowała w korporacjach z branży finansowej, usługowej, logistycznej, e-commerce, między innymi na stanowisku dyrektora HR, gdzie odpowiadała za budowanie i wdrażanie strategii, zmiany kultury organizacyjnej, restrukturyzację spółek i tworzenie zespołów opartych na współpracy. W pracy łączy elementy psychologii ze zdobytym doświadczeniem biznesowym. Prowadzi warsztaty rozwojowe, life&business coach wspierający osoby młode i dorosłych w powrocie do aktywności zawodowej. Pomaga zrozumieć i wydobyć się z mechanizmu współuzależnienia, zbudować stabilne poczucie wartości, akceptacji, przejść przez kryzys życiowy, egzystencjalny. Towarzyszy w podniesieniu się z depresji, ukierunkowuje jak zrozumieć i oswoić lęk, pokonać trudności w relacjach z dziećmi, partnerem, rodziną.

 

Monika ukończyła studia magisterskie z Psycholgii, jak również studia podyplomowe z Kryzysku i Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie SWPS. Szkołę trenerów TROP (2007r.), w 2009 roku Szkołę Coachingu w Ericsson College (ICF), Team Coaching International (2013r.), Self Managing Leadership Programme (Oxford, 2015r.), Strategic Leadership Academy (ICAN Institute, 2017r.). Kurs Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ), Practitiner Diploma in Executive Coaching na Academy of Executive Coaching. W trakcie 4 letniego kursu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Akademii Psychoterapii INTEREGO. Członek PTTPB.

Posiada uprawnienia do narzędzi INSIGHTS, Hogan Assessment Systems.

Prywatnie matka dwójki dzieci, pasjonatka podróży, gier planszowych

 

W czym mogę pomóc?

 

Interwencja kryzysowa – kiedy przychodzisz przez rozwód, śmierć lub depresję bliskiej osoby, borykasz się z utratą pracy, wypaleniem zawodowym, zdradą. Podczas spotkań pomoże Ci zrozumieć swój stan, emocje, przeżyć to i zbudować siebie na nowo po trudnym wydarzeniu.

 

Life&biznes coaching – biznes i kariera dają dużo pozytywnych wzmocnień, jednak zdarza się tak, że na drodze kariery napotykasz ograniczenia. Mogą one dotyczyć bezpośrednio Ciebie, jak również środowiska, w którym funkcjonujesz. Coaching pomoże Ci odkryć, wzmocnić, wypracować i wdrożyć najlepsze dla Ciebie strategie działania.

 

Psychoterapia w nurcie poznawczo-behawioralnym - pozwoli Ci poznać siebie, zajrzeć w głąb, zrozumieć schematy działania, myślenia wypracowane i podtrzymywane przez lata. Podczas wspólnej pracy zbudujesz nowe metody radzenia sobie w życiu. Odkryjesz swoje głębokie potrzeby, pragnienia i przekonania.

Zamknij